جویسی کوتور

جوسی کوتور یک برند مسحور کننده، نوگرا و جذاب مخصوص افراد کاملاً مدگرا است که مد و حس و حال لس‌آنجلسی را برای دختران سراسر جهان به ارمغان می‌آورد. برند جوسی کوتور با پذیرفتن پیشینه‌ی لس‌آنجلسی خود طراحی لباس‌های هر روزه را مورد کاوش قرار می‌دهد و در تمامی طرح‌هایش اصل غافلگیری را لحاظ می‌کند. جوسی کوتور که پدیده‌ای جهانی است به عنوان یک برند لوکس البسه‌ی غیر رسمی تن‌پوش‌هایی برای زنان، دختران و کودکان، کیف‌های دستی، کفش‌ها، لباس‌های زیر، عطرها، لوازم جانبی و جواهرات عرضه می‌کند.

دستیابی به برچسب سیاه‌رنگ جوسی کوتور در بیش از 225 فروشگاه جوسی کوتور و فروشگاه‌های منتخب حدوداً 94 کشور در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا، آمریکای لاتین، آفریقا و خاورمیانه امکان‌پذیر است. برند جوسی کوتور در سال 2006 نخستین عطر خود را معرفی کرد و حضور جهانی خود را با بیش از 25000 مرکز فروش ارتقا بخشید.

جوسی بای جوسی کوتور، برند خواهر جوسی کوتور، همان روحیه‌ی شاد و ذاتاً جذاب و پرانرژی که امپراطوری جوسی کوتور در 22 سال گذشته اتخاذ کرده را با آغوش باز پذیرفته است. این شعبه از این برند با الهام از روحیات راحت طلبانه در فرهنگ ساحلی لس‌آنجلس گزینه های گسترده‌ای از تن‌پوش‌ها، کیف‌های دستی و کفش‌ها ارائه می‌کند.

متخصصان و طراحان :
هونورین بلانک , دورا بگریچه آرناو , هری فریمونت , رودریگو فلورز روی

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 2 نتیجه