دسکوارد2

دسکوارد2

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : یورو ایتالیا اس آر ال
کشور : کانادا
دسکوارد2 برند مد کانادایی است که توسط برادران دوقلوی همسان دین و دان‌ کاتن تأسیس شد. این برادران قبل از ورود تمام وقت به دنیای مد و مشغول به کار شدن به عنوان مدیران نوآوری پورتز 1961، مدت کوتاهی را به تحصیل در دانشکده‌ی طراحی پارسونز پرداختند.
این برادران در سال 1991 با رویای ایجاد خط تولید خود به ایتالیا عزیمت کردند. طراحی برای ورساچه و دیزل سرانجام باعث شد تا اولین مجموعه لباس مردانه‌ی آن‌ها با نام تجاری دسکوارد2 تولید شود؛ آن‌ها این کار را با پشتوانه‌ی مالی ارائه شده توسط دیزل در میلان آغاز کردند. موفقیت مجموعه لباس‌های مردانه‌ی آن‌ها باعث شد تا فعالیت خود را به پوشاک زنانه گسترش دهند و اولین مجموعه‌ی لباس زنانه‌ی آن‌ها در سال 2002 معرفی شد. این مجموعه موجب تحسین دیگران و قرار گرفتن آن‌ها بر روی صفحه‌ی اول مجله‌ی «وومنز ور دیلی» شد.
این دو برادر در سال 2002، قرارداد مجوزی را به امضا رساندند که موجب توسعه‌ی محصولات این برند به کفش، لوازم جانبی و عطر شد.
برند دسکوارد2 به دلیل نمایش‌های مد عجیب و پرانرژی خود مشهور است و موسیقی‌دان‌ها و افراد مشهوری همچون ریحانا و کریستینا آگیلرا با ورود منحصر به فرد خود و راه رفتن در سالن مد در آن شرکت می‌کنند. افراد مشهور از وفادارترین دنبال کنندگان طرح‌های این دو نفر هستند و معمولا لباس‌ها در موزیک ویدئوها یا لباس‌های تور جهانی مشاهده می‌شوند. مدونا، این دو نفر را مأمور طراحی لباس‌های تور «جهان غرق شده» در سال 2002 کرد و بریتنی اسپیرز نیز در تور سیرک خود در سال 2009 از لباس‌های دسکوارد2 استفاده نمود.
دسکوارد 2 جوایز مد متعددی مانند سوزن طلایی (اسپانیا)، لا کره (ایتالیا) و بهترین تیم طراحی موفق مجله‌ی GQ و مرد سال (برای GQ اسپانیا و نسخه‌ی آمریکایی) را کسب کرده است.
برند دسکوارد2، اولین عطر خود با نام هی وود را در سال 2007 ارائه کرد. عطر متناظر زنانه‌ی شی وود در سال 2008 ارائه شد.
اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 9 نتیجه