چرا عطر یکسان در افراد مختلف بوی متفاوتی دارد ؟

DB267 - چرا عطر یکسان در افراد مختلف بوی متفاوتی دارد ؟

مسلما برای شما هم پیش آمده که زمانی که عطرفردی را استشمام کرده اید به آن علاقه مند شده و سریع آن را خریدید اما پس از استفاده آن بوی مدنظر شما را نمی داد و با خود فکر کرده اید که یا عطر اصل نبوده یا شما درانتخاب اشتباه کرده اید.

این اتفاق طبیعتا درهمه افراد اتفاق می افتد.

 

چرا این اتفاق می افتد ؟

دلیلش این است که هرکس دارای یک بافت شیمیایی خاص خود است و کاملا منحصر به فرد است و هیچ دو نفری بکسان نیستند. هنگامی که مولکول های عطر با نقاط نبض گرم بدن از طریق ضربان قلب ترکیب شده واکنش می دهند و واکنش با پوست و هورمون های ما باعث ایجاد این عطر خاص می شود.

زمانی که می گوییم افراد پوست های مختلفی دارند تنها از این ابعاد نگفته ایم که پوست هیا چرب، خشک، حساس و … داریم بلکه پوست دارای ترکیبات پیچیده است. برای مثال پوست از آب، چربی، اسیدها، نمک، پروتئین، فیبر و مو تشکیل می شود و هر کدام از این اجزا می توانند بوی مخصوصی را پراکنده کنند.

 

هم چنین مسائلی که می توانند روی بوی استشمام شده از شما تاثیر داشته باشند :

رژیم غذایی

سطح استرس

سطح هورمون ها

رطوبت

گیاهان و ادویه ها

 

عطر دیجی بوم ، معتبر ترین و شناخته شده ترین مرکز فروش عطر و پرفیوم های اورجینال و اصل ادکلن می باشد و می توانید با اطمینان خاطر کامل محصولات مورد نظر خود را از طریق وب سایت این فروشگاه سفارش بدهید. در صورت نیاز میتوانید با ما تماس بگیرید و یا به پروفایل اینستاگرام ما مراجعه نمایید

یا جهت مشاوره تماس بگیرید

04133350066

عطر دیجی بوم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *