عطر مناسب شما با توجه به ماه تولدتان! عطر ماه تولد

DB145 - عطر مناسب شما با توجه به ماه تولدتان! عطر ماه تولد

DB146 - عطر مناسب شما با توجه به ماه تولدتان! عطر ماه تولد

 

با دیجی بوم همراه شوید تا عطرهای مناسب با ماه تولدتان را به شما معرفی کنیم .

 

عطر ماه تولد شما چیست؟ مگر میشود هرماه تولدی یک عطر داشته باشد؟ بلی میشود، این طی یک تحقیق ثابت شده است، دانشمندان با استفاده از خصوصیات مشترک افراد هر یک از ماه ها، عطری را پیشنهاد داده اند، که با بوئیدن انها همیشه به یاد آن فرد خاص می افتید.

 

فروردین

 

برای متولدین فروردین رایحه فلفل سیاه، نرولی «روغن گل درخت پرتقال تلخ»، میخک و کندر انتخاب شده است. این ترکیبات بیشتر روی انرژی متولد فروردین متمرکز میشود و تمایل به سمت خشونت و خودخواهی را کمتر میکند. نرولی شاد کننده است و با کندر که صبر و آرامش رابه ذهن می آورد متعادل می‌شود و گرایش به خشونتی که متولدین فروردین دارند را از بین می برد.

 

اردیبهشت

 

عطرهای مناسب متولدین اردیبهشت شامل رایحه سیب، گل پیچ امین الدوله، مگنولیا، رز و گل سنگ است. متولدین اردیبهشت افرادی ثابت قدم و متعادلی هستند اما دوست دارند در روزمرگی های خود بمانند و هیچ تغییری نکنند. این ترکیب عطرهای رمانتیک تحت تاثیر زیبایی، صمیمیت و ظرافت هستند که پادزهر انعطاف ناپذیری به حساب می‌آیند. به علاوه بوی شیرین مگنولیا و گل پیچ امین الدوله نیز به مقابله با ویژگی انعطاف ناپذیری متولد اردیبهشت کمک میکنند تا انعطاف بیشتری داشته باشند.

 

خرداد

 

متولدین خرداد تغییرپذیر و شوخ طبع هستند و عطرهای ترنج، نعنا، اسطوخودوس، علف لیمو، نخود شیرین متناسب با ویژگی های شخصیتی آن هاست. رایحه ترنج شادکننده است و اعصاب تحریک شده را آرام میکند. رایحه نعنا نیز خاصیت انطباق پذیری دارد و برای متولد خرداد که ویزگی تغییرپذیری دارد مناسب است.

 

تیر

 

عطرهای شیرین ترکیبی بابونه، جاسمین، لیمو، زنبق، رز و بومادران انعکاسی از روحیه دلسوز و مهربان متولد تیر است و ویژگی منفعل تهاجمی را ملایم تر میکند. جاسمین، زنبق و رز ویژگی رمانتیک و عاشقانه دارند و از طرف دیگر بابونه و بومادران رایحه گرم و آرامبخشی دارند که بسیار متناسب با شخصیت عاطفی و خونگرم متولد تیر است.

 

مرداد

 

متولد مرداد دوست دارد که مرکز توجه باشد و عطری که از ترکیب ریحان، زنجبیل، لیمو، رزماری و سرو کوهی درست شده مرکزیت توجه رابه انها می‌دهد. عطرهای گرمی که بسیار مناسب شخصیت گرم و سرزنده متولد مرداد است. متولدین مرداد بسیار خونگرم هستند و عطرهای گرمی چون زنجبیل، رزماری و سرو کوهی با این ویژگی شخصیتی انها مرتبط است.

 

شهریور

 

متولدین شهریور بسیار سخت کوش هستند اما گاهی اوقات نیز در زندگی سردرگم می شوند. رایحه مریم گلی، رازیانه، لیمو و نعناع هندی هم خاصیت تصفیه کننده دارند و هم نیروی تازه میدهند و به علاوه برخی از ویژگی های منفی متولدین این ماه را خنثی میکنند. بعنوان مثال رایحه نعناع هندی ثابت و قوی است و تمایل متولد شهریور بخود انتقادی را خنثی میکند.

 

مهر

 

متولدین مهر انسان های متعادلی هستند و عطر مناسب این افراد ترکیب رایحه نعناع هندی و نرگس زرد است. رایحه نرگس زرد انرژی بهاری و پرجنب و جوش دارد نعناع هندی نیز خاصیت دلپذیر آرام بخش و ملایمی دارد که متولد مهرماه را هنگام تنش و درگیری آرام میکند.

 

آبان

 

ترکیب عطرهای گل سنبل، روغن tuberose برای شخصیت مرموز و احساساتی متولدین آبان که تمایل دارند زندگی خصوصی خودشان را داشته باشند و مسائل خصوصی خودرا با کسی به اشتراک نگذارند مناسب است. در توصیف گیاه tuberose می‌توان خصوصیات لذت، شور و نشاط و جذابیت را نام برد. و عطری که به خوبی با آن ترکیب میشود رایحه گل سنبل است.

 

آذر

 

آذرماهی های اجتماعی که شخصیت گرم و تمایل زیادی به کارهای غیرمنطقی دارند از رایحه ترنج، میخک، لیمو، رزماری و زعفران لذت میبرند. این ترکیب گیاهی پر از عطرهای خوراکی از ادویه جات تا مرکبات است. رایحه مرکبات شاد کننده، ملایم و انرژی بخش است به علاوه خاصیت تصفیه کننده نیز دارد. زعفران مهم‌ترین و اصلی رایحه برای متولدین آذر است. گل زعفران بسیار ظریف و شکننده است و بی صبری آذرماهی ها رابا انتقال صبر خنثی میکند.

 

دی

 

عطرهایی که ویژگی بدبینی متولد دی ما ه را خنثی میکنند و ابتکار و مثبت نگری را جای گزین آن می‌کنند رایحه گل لاله، درخت گل ابریشم، صمغ، یاس بنفش و گیاه وتیور هستند. متولدین دی بخشنده نیستند و خودبرتربینی دارند و همیشه منتظر بدترین ها هستند. عطر این گل ها نیز سرشار از انرژی مثبت است و نگرش های منفی دی ماهی ها را خنثی میکند.

 

بهمن

 

متولد بهمن زیاد در قید و بند رسم و رسومات نیستند و دوست ندارند مسیرهایی که قبلا طی شده است را بروند. عطرهای مناسب این شخصیت ها اسطوخودوس، کاج، رازیانه و نعناع هندی هستند. کاج ما رابه واقعیت و زمین متصل میکند و رازیانه تاثیر آرام‌بخش روی ذهن دارد.

 

اسفند

 

متولدین اسفند شخصیت رویاپرداز و دمدمی مزاج دارند و عطرهای سیب، چوب صندل، جاسمین، یاسمن و وانیل بیشتر انها رابه واقع گرایی نزدیک میکند.

 

برای تهیه عطر ماه تولد مخصوص خودتان با ما در تماس باشین .

 

 

عطر دیجی بوم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *