عطرافشان – عطر افشان – سایت فروش عطرافشان و اسپری عطر – perfume atomizer

DB135 - عطرافشان – عطر افشان - سایت فروش عطرافشان و اسپری عطر – perfume atomizer

DB136 - عطرافشان – عطر افشان - سایت فروش عطرافشان و اسپری عطر – perfume atomizer

 

عطرافشان – عطر افشان – اسپری عطر – perfume atomizer : اسپری عطر ابزار مورد استفاده برای تبدیل عطر مایع به قطرات ریز است که می تواند به مناطق مختلف بدن اعمال می شود. بر خلاف برخی از بطری های اسپری و دستگاه هایی که یک جریان مایع منتشر می کنند،عطر افشان یک اسپری خوب ایجاد کرده و برای عطر که فقط باید در مقادیر کم استفاده می شود ایده آل است. آنها همچنین اتلاف را کاهش میدهد و اجازه نمی دهد محصول به مانند یک جریان مایع خارج شده و تلف شود. بسیاری از عطر و کلن با عطرپاش آمده است، در حالی که دیگران ممکن است به خرید جداگانه از یک عطرپاش اقدام کنند.

 

دستگاه عطرافشان معمولا یک بطری حاوی یک لوله است که به یک نازل شده است. با فشار دادن نازل فشار و جریان هوا اجازه می دهد تا ذرات کوچک، خوب منتشر شوند. عطر افشان در انواع اشکال، رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارد اما همه به نازل وصل است که مسئول اسپری است. معمولا نازل به وسیله یک درپوش یا کپ پوشانده میشود تا از اسپری ناخواسته عطر یا ادکلن جلوگیری شود.

 

بسیاری از عطر ها بسیار غلیظ هستند و باید در حد اعتدال استفاده شود. عطرافشان یک وسیله ایده آل برای عطر قوی است زیرا تنها اجازه می دهد تا به مقدار کنترل شده از مایع از نازل خارج شود. استفاده از این دستگاه باعث میشود که افراد بیش از مقدار دلخواه از عطر خود استفاده نکنند و از اتلاف عطر جلوگیری میشود و اگر به اندازه کافی اسپری نشده بود دوباره نازل را فشار دهند.

 

عطر و پرفیوم دیجی بوم در خریدهای شما به طور رایگان در صورت انتخاب شما در خریدتان از گزینه اسپری برای شما ارسال خواهد نمود .

 

 

عطر دیجی بوم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *