پورشه دیزاین

پورشه دیزاین

محور فعالیت : اتومبیل‌
شرکت مادر : دیزاینر پارفومز
کشور : ایتالیا

گروه پورشه دیزاین [Porsche Lizenz- und Handelsgesellschaft GmbH & Co. KG]، که دفتر مرکزی آن در بیتیگهایم-بیسینگن قرار دارد، شرکت فرعی تحت مالکیت اکثریت Porsche AG در اشتوتگارت است. این شرکت صاحب استودیوی پورشه دیزاین در “تسل آم زه اتریش” است و فعالیت‌‌‌های خود را در بخش‌‌‌های پورشه دیزاین و پورشه دیزاین درایور سلکشن سازماندهی می‌‌‌کند. این برند در سراسر جهان به عنوان یکی از برند‌‌‌های برجسته لوکس در زمینۀ لوازم جانبی مدرن مردان شناخته شده است. این شرکت به آخرین نوآوری‌‌‌های فنی توجه ویژه‌ای دارد.

ویژگی‌‌‌های پورشه دیزاین از زمان طراحی برند پورشه در سال 1972 کارایی، عدم محدودیت زمانی و طراحی خالص آن است. این شرکت طیف گسترده‌ای از کالا‌‌های مختلف مانند لوازم جانبی کلاسیک مردانه، ساعت، عینک آفتابی، مجموعه عطر‌‌های مردانه، چمدان، محصولات ورزشی و مد، تلفن‌‌‌های همراه و لوازم جانبی خانه را ارائه می‌‌‌دهد.

می توانید محصولات آنها را منحصراً در فروشگاه‌‌‌های پورشه دیزاین، فروشگاه‌‌‌های اینترنتی (عطرافشان)، برجسته‌ترین فروشگاه‌‌های بزرگ و فروشگاه‌‌های خرده‌فروشی لوکس بیابید.

پورشه دیزاین در سال 1972 توسط استاد فردیناند الکساندر پورشه، نوه بنیانگذار و طراح پورشه 911، در اشتوتگارت آلمان تأسیس شد. این شرکت در سال 1974 به تسل آم زه، اتریش منتقل شد. قبل از تأسیس این برند، برند پورشه سلکشن وجود داشت و لوازم جانبی خودرو‌‌های اسپرت توسط پورشه تولید می‌‌‌شد. چمدان، کیف پول، تی‌شرت، تقویم، خودرو‌‌های مدل، و دکمه‌‌‌ها – حتی سنجاق‌‌‌های کراوات – با طراحی و ساخت مخصوص از دهه 1950 در «بوتیک پورشه» ارائه می‌‌‌شدند. طرفداران این خانه توانستند برخی از این اقلام را در مراکز پورشه در سرتاسر جهان و در رویداد‌‌هایی مانند جام کاررا خریداری کنند.

این شرکت در صنعت خودرو به‌ویژه خودرو‌‌های اسپرت مشهور شد. عرضه برای مردان در سال‌‌‌های آینده افزایش یافت – لوازم جانبی متنوعی با کیفیت بالا از جمله ساعت، عینک و وسایل نوشتاری، که با برند «پورشه دیزاین» ایجاد و روانه بازار می‌‌‌شدند. این شرکت همچنین محصولاتی را برای مشتریان مشهور بین‌المللی تولید کرده است. این محصولات محصولات صنعتی، لوازم خانگی و کالا‌‌های مصرفی – حتی تراموا برای شهر وین – بودند.

برخی از ویژگی‌‌‌های اصلی پورشه دیزاین وضوح و کارایی فرم، مواد دقیق و هنرمندی با کیفیت بالا است که ترکیبی از هنرمندی سنتی با فناوری معاصر است.

در سال 1994، بخش بازرگانی شرکت پورشه ای‌جی سرانجام «پورشه سلکشن» نامگذاری شد، که بعداً در سال 2004 به «پورشه دیزاین درایور سلکشن» تغییر یافت. فروشگاه‌‌‌های آنلاین پورشه از سال 2000 فعال بودند و از این طریق محصولات در دسترس حلقۀ گسترده‌تری از مشتریان قرار گرفت. پورشه در سال 2008 با ایجاد عطر زیبای مردانه وارد دنیای عطرها شد.

اطلاعات بیشتر ...

در حال نمایش یک نتیجه