نومن کلاچر

“Nomenclature” در نیویورک توسط کارل برادل و کارلوس کوینترو طراحی شد. مورد اول نیازی به معرفی به دوستداران عطر ندارد. کارل که از کودکی شیفته رایحه بود، به یک طراح عطر برنده جایزه تبدیل شد. در حالی که او “دماغ” نیست. نقش او تعیین کننده است: او هر رایحه را مفهوم سازی می کند، نت ها و ترکیبات آن را انتخاب می کند و عطرساز را در طول فرآیند توسعه راهنمایی می کند. هر جنبه ای از زندگی، اعم از مد، گرافیک، مبلمان، بسته بندی، دیجیتال، لوازم جانبی، اشیاء… او در ایتالیا و نیویورک برای شرکت های معتبر جهانی عطر، مد و انتشارات کار کرده است.”

“Nomenclature طراحی در شیمی عطر را با نمایش الهام‌بخش‌ترین و منحصر به فردترین مولکول‌های امروزی جشن می‌گیرد – آنقدر منحصر به فرد که برخی از آنها که به عنوان “اسیر” شناخته می‌شوند، توسط شرکت‌های عطری محافظت می‌شوند. از طریق مجموعه‌ای از ترکیبات شفاف و کارآمد، Nomenclature جنبه‌های پیچیده و آنها را بررسی می‌کند. بالقوه برای قهرمان‌سازی. نشان می‌دهد که این ترکیب‌های دست‌ساخته شعر و علم زیبایی خاص خود را دارند. زیبایی مدرنیته.» – یادداشت هایی از برند

Designer Nomenclature دارای 16 عطر در پایه رایحه ما است. Nomenclature یک برند عطری جدید است. اولین نسخه در سال 2015 ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال 2022 است. عطرهای نامگذاری با همکاری عطرسازان Frank Voelkl، Nathalie Feisthauer، Patricia Choux و Bertrand Duchaufour ساخته شدند.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 2 نتیجه