مایکل کورس

مایکل کورس

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : استه لودر
کشور : ایالات متحده

مایکل کورس در زمینه‌ی طراحی ملحقات جانبی پوشاک و لباس‌های پیش‌دوخته دارای شهرت جهانی بوده و برنده‌ی جوایزی در این زمینه است. شرکت او که با همین نام در سال 1981 تأسیس شد، در حال حاضر مجموعه‌ای از محصولات را با نشان مخصوص او یعنی برچسب‌های مایکل کورس کالکشن، مایکل مایکل کورس و مایکل کورس مردانه تولید می‌کند. این محصولات شامل لوازم جانبی، انواع کفش، ساعت، جواهر، لباس‌های پیش‌دوخته‌ی زنانه و مردانه، تکنولوژی‌های پوشیدنی، عینک و خط تولید کاملی برای محصولات مربوط به عطر می‌شود.

فروشگاه‌های مایکل کورس یا مستقیماً و یا از طریق نمایندگی‌های دارای مجوز، در تعدادی از پرآوازه‌ترین شهرهای دنیا از جمله نیویورک، بورلی‌هیلز، شیکاگو، لندن، میلان، پاریس، مونیخ، استانبول، دبی، سئول، توکیو، هنگ‌کنگ، شانگهای و ریو دو ژانیرو راه‌اندازی شده‌اند. این شرکت به خاطر استخدام و حفظ استعدادهای متنوع و فراهم آوردن نوعی محیط کاری همه شمول و در عین حال گرامیداشت رویدادهای جهانی و فرهنگ‌های بازتاب‌دهنده‌ی تنوع، تجارب و دیدگاه‌های مردم سراسر جهان به خود می‌بالد.

پشت این امپراتوری رو به رشد، طراح منحصر به فردی با حسی ذاتی نسبت به فریبندگی و سلیقه‌ای خلل‌ناپذیر برای زیبایی جاودان ایستاده است. مایکل کورس در صنعت مد جایزه‌های متعددی را به دست آورده و به خاطر کارهای بشردوستانه‌اش تکریم شده و احترام و علاقه‌ی میلیون‌ها نفر را از آن خود کرده است. او که به طور کامل خود را وقف دیدگاهی از سبک‌شناسی کرده که به اندازه‌ی ملایمتش پیچیده و به اندازه‌ی سنت‌گرا بودنش مدرن است، امپراطوری جاودان و جهان‌گستری را برای سبک زندگی پرزرق‌وبرق بنا کرده است.

اطلاعات بیشتر ...

در حال نمایش یک نتیجه