لولیتا لمپیکا

لولیتا لمپیکا

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : اموری پسیفیک گروپ
کشور : فرانسه

لولیتا لمپیکا نام مستعار طراح فرانسوی جوسیان ماریس پیویدا است. این نام از شخصیت اصلی زن رمان مشهور لولیتا نوشتۀ ولادیمیر نابوکوف الهام گرفته شده، و ادای احترامی به تامارا د لمپیکا، نقاش لهستانی هنر دکو، است.

خانۀ لولیتا لمپیکا امروزه بیشتر به دلیل عطرهایش مشهور است، اما در سال 1983 به عنوان خط تولیدی از مد زنانه، با الهام از داستان‌‌های عامیانه، پرنسس‌ها و مدهای عاشقانۀ گذشته، پدید آمد. پس از آن، طرح‌‌های عروس و خط تولیدی برای زنان جوان‌تر یعنی لولیتا بیس به بازار عرضه شد.

در سال 1997، لولیتا لمپیکا اولین عطر خود، لولیتا لمپیکا، را برای زنان عرضه کرد (امروزه با نام لولیتا لمپیکا له پرمیر پرفوم شناخته می‌‌‌شود). این عطر در زمانی معرفی شده که فرشتۀ تیری موگلر بر توجه مصرف‌کنندگان به عطرهای خاصی تمرکز کرده است. یک عطر گل میوه‌ای پیچیده، با طعم برجستۀ شیرین‌بیان و پرالین شیرین، که در بطری سیبی‌شکل زیبایی بسته بندی شده است، عطر پرفروش و ویژۀ برند بود و از محصولات مد آنها بیشتر مورد توجه قرار می‌‌‌گرفت. لولیتا لمپیکا اولین عطر مردانه خود، لولیتا لمپیکا او ماسکولین، را در سال 2000 به بازار عرضه کرد.

مجموعه‌ای از نسخه‌‌های محدودی که از رایحۀ اصلی الهام گرفته‌ به بازار عرضه شده است. عطرهای جدیدی به این مجموعه پیوسته‌اند و به‌خاطر کیفیت و نیز زیبایی بسته‌بندی خود محبوبیت خاصی پیدا کرده‌اند.

اطلاعات بیشتر ...

در حال نمایش 2 نتیجه