لانکوم

لانکوم

محور فعالیت : لوازم آرایشی
شرکت مادر : لورئال
کشور : فرانسه

Lancôme Paris یک شرکت لوازم آرایشی فرانسوی است که توسط Armand Petitjean ، یکی از کارکنان سابق Coty، در سال 1935 راه اندازی شد. نام این شرکت از خرابه های قلعه  Le Château de Lancosme الهام گرفته شده بود و نماد گل رز برند ، از گل های رز اطراف قلعه الهام گرفته شده است .

Lancôme به عنوان یک شرکت عطر شروع به کار کرد و پنج عطر را در زمان نمایشگاه جهانی 1935 در بروکسل بلژیک به نمایش گذاشت . این شرکت بعدا اجناس خود شامل لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست برای مردان و زنان را گسترش داد. امروزه شرکت از طریق کمپین های تبلیغاتی شامل مدل های برتر و سلبریتی ها به وسیله عکاسان برجسته ی مد ، شهرت زیادی کسب کرده است. همکاری قابل ملاحظه ای با بازیگر ایزابلا رزلینی، 14 سال طول کشید ، و این شرکت از سال 2009 همکاری خود با دختر رزلینی یعنی Elettra Rossellini Wiedemann  را آغاز کرد. اما واتسون بازیگر فیلم هری پاتر، عطر ترزور میدنایت رز (Tresor Midnight Rose ) لانکوم را تبلیغ کرد.

اولین عطرهای لانکوم در سال 1935 رایحه های زنانه Tendre Nuit ، Bocages ، Conquete ، Kypre و Tropiques بودند. لانکوم در سال 1947 به خانواده ی L’Oreal پيوست که بعد از آن رايحه های سنتی و پرطرفدار شامل  Climat ، Magie Noire و Tresor  توسط اين برند توليد شد.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–16 از 18 نتیجه