لابوراتوریو الفکتیوو

جان گیونو : «خدا بوها را خلق می‌کند و بشر عطرها را.»

لابوراتوریو الفکتیوو داستان پروژه‌ای است که از عشق و علاقه‌ی دانیل کیون و روبرتو دراگو به دنیای عطرسازی هنرمندانه، درست شد. مجموعه‌ای که به ۲۳ ادو پرفیوم خود افتخار می‌کند. از جمله بهترین‌ کارهای ما شامل، نروتیک (Nerotic )، وانهرا (Vanhera,)، ساکرست (Sacreste) و نروسا ناولتی ( Nerosa novelty) می شود که متعلق به مجموعه‌ی لابوراتوریو این نرو (Laboratorio in Nero) و چهار عطر آخر مجموعه‌ی مستر کالکشن است ، مجموعه‌ای که با همکاری اساتید جان کلود و النا و لوسین فررو درست شد.

علاوه بر این لابوراتوریو الفکتیوو، با مجموعه‌ای از ۱۶ عطر برای محیط زیست و کلکسیونی از محصولات مربوط به بهداشت شخصی، حامی محیط زیست است.

روبرتو دراگو، مدیر نوآوری برند، در پرو‌ژ‌ای که بر خلاقیت محض تمرکز دارد، گلچینی از بهترین شامه‌های زمان حال را در کنار هم جمع می‌کند تا استعداد هنری‌شان را وسط بگذارند و عطرهایی تولید کنند که آزادانه و از ایده اولیه آن‌ها خلق شده باشد.

هیچ وقت به خاطر نیاز بازار یا مطالعه بر روی بازار یک عطر جدید متولد نمی‌شود. تولد عطر جدید به خاطر نیاز به روایت یک داستان است… داستان یک خاطره، یک سفر، یک احساس. عطرهای لابوراتوریو الفکتیوو ارزشی تخمین‌ناپذیر دارند، چون می‌دانند چه طور این دنیای الهام‌دهنده و حس و حال آن را در یک بطری جای دهند.

متخصصان و طراحان :
مری داچن , لوکا مافی

اطلاعات بیشتر ...

نمایش یک نتیجه