هرمس

هرمس یک کمپانی عطر و ادکلن فرانسوی می باشد که در سال 1837 میلادی وارد بازار عطر و ادکلن شد.

مجموعه عطرسازی هرمس به جهان گسترده تر اطراف گوش سپرده و با آن در ارتباط است. فعالیت هرمس شامل تلاش سخت کوشانه برای ترویج اصالت و تنوع است زیرا هرمس همواره تلاش می کند تا حوزه های مختلف مرتبط با دانش هنرمندی و خلاقیت را کشف کند.

در سال 1961 عطر کالش، نخستین پرفیوم زنانه‌ی برند هرمس، از ورود این برند به عرصه‌ی ساخت پرفیوم خبر داد. از آن موقع به بعد عطرهای این برند با بهترین نام و نشان‌های عرصه‌ی طراحی پرفیوم یکی پس از دیگری عرضه‌شده‌اند. ورود ژان-کلاود النا در سال 2004 به عنوان عطرساز داخلی برند هرمس گام قاطعی بود. او به عنوان یک زیبایی‌شناس و هنرمند احساسات برگرفته از رایحه‌ها از محدودیت‌های مواد و مقیاس‌ها فراتر می‌رود. این مطلب با حس هنرمندی و تخصص هرمس کاملاً اشتراک دارد.

رویارویی ادموند رودنیتسکا و امیل هرمس (نوه ی مؤسس این برند یعنی تیری هرمس) به خلق پرفیوم او دِ هرمس منجر شد. این پرفیوم تا به امروز یکی از افتخارات برجسته‌ی صنعت عطرسازی فرانسوی محسوب می‌شود.

توانایی هرمس در مقابله با چالش های پیش روی جامعه امروز –فقر و تبعیض، جستجوی صلح ماندگار، تحصیلات، از دست رفتن منابع طبیعی- بر توانایی هرمس در مدیریت کردن هوش مشترک جمعی در جستجو برای یافتن پاسخ های انسان گرا و متمرکز بر فرهنگ بستگی دارد. در این دنیای پیچیده و نابهنجار که در آن جهانی شدن اغلب به معنی استاندارسازی کردن و حکمفرما کردن یک جهانی بینی پوچ و مجموعه ای از ذائقه های یکنواخت است، هرمس با توجه به سابقه طولانی خود در وحدت اجتماعی برگرفته از حمایت و همکاری متقابل بازتاب کننده صدای متمایز و ریشه های هنری و صنعتی عمیق خانه عطر سازی هرمس است.

متخصصان و طراحان :
ژان کلود النا , ناتالی فایسچار , رالف شویگر , موریس روسل , گای رابرت , ژان گیشارد , کریستین ناگل , اولیویه جیاکو بتی , جایلس رومی , آکیکو کمی , موریس مورین

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 12 نتیجه