دی کی ان وای

دونا کاران نیویورک یک شرکت مد آمریکایی است که توسط طراح دونا کاران و شوهر فقیدش استفان وایس تأسیس شده است. او دختر یک خیاط و یک مدل سالن نمایش بود و مد در خون دونا کاران در جریان بود. او در دهه 1970 طراحی برای آن کلین را آغاز کرد و برند خود را در سال 1984 راه اندازی کرد. این طراح شهرت خود را از مجموعه لباس های زنانه اش به دست آورد که از هفت تکه ساده و قابل تعویض درست شده بودند و برای تامین لباس صبح تا شب زنان طراحی شده بودند.
این شرکت مارک های خود را با برچسب DKNY – دی کی ان وای، با هدف جذب زنان جوان‌تر و پس از آن با DKNY جین، DKNY من و DKNY اکتیو گسترش داد و به مرور زمان لباس های کودکان، لوازم خانگی و محصولات زیبایی را نیز به محصولاتش اضافه کرد. اولین عطر این برند، دونا کاران برای زنان، در سال 1992 عرضه شد. با همکاری با استی لودر، عطرهای جدید مردانه و زنانه در تمام دهه 1990 عرضه شد.مجموعه کالاهای لوکس LVMH این شرکت را در سال 2000 خرید. عطرها همچنان با برچسب های دونا کاران بیوتی و DKNY عرضه می‌شوند.

متخصصان و طراحان :
پیر نگرین , اولیویه پولژ , آی اف اف , آلبرتو موریلاس , هری فریمونت , موریس روسل , ترودی لورن , ژان مارک شایلان , اورلین گیشارد , آن فلیپو , کالیس بکر , ایو کاسر , استفن نیلسن

اطلاعات بیشتر ...

نمایش یک نتیجه