دیمتر فرگرنس

دیمتر فرگرنس یک خانه عطر در پنسیلوانیا است که عطرهایی با رایحه و عطرهای طبیعی مانند خاک، گل، میوه، کیک، نوشیدنی و سایر بوها را تولید می‌کند. تاکنون بیش از 200 عطر با نامهای موضوعی تولید کرده است.

بنیانگذاران این خانه، کریستوفر برزیوس و کریستوفر گیبل هستند که شعار آنها در ایجاد عطر این است که «خاطرات را زنده کنند و به مرور زمان خاطره بسازند». نام این خانه از الهه یونان دیمتر الهام گرفته شده است. دیمتر فرگرنس به دنبال یک رویکرد نوآورانه، عطرهایی از‌ ترکیبات طبیعی و نت های تصویرساز ایجاد می‌کند. هدف آنها این است که هر روز لبخند را بر لب های شما بنشانند، نت های قابل تشخیص فقط وقتی برای شما معنی دار هستند که قبلا به مشام شما رسیده باشند. به بیان ساده، این عطرها هستند که خاطرات را برمی‌انگیزند.

عطرهای دیمتر فرگرنس دارای هرم کلاسیک نت های بالا، میانه و پایه نیستند، بلکه همه با‌ ترکیب خطی ایجاد می‌شوند و با گذشت زمان تغییر نمی‌کنند. تمام محصولات آنها به غیر از صابون که در ایتالیا تولید می‌شود، در آمریکا ساخته می‌شود.

نت های عطرهای گل دیمتر فرگرنس از پرفیوم گل‌ها تهیه شده است. اما برای تولید رایحه هایی که شبیه بوی کیک، جین و تونیک، سواحل هاوایی یا کیک انجل هستند از تکنولوژی به نام هداسپیس استفاده می‌کنند. آنها هوای اطراف منبع بو یا خود بو را آنالیز می‌کنند و مولکول های معطر را از هم جدا می‌کنند.

گفته می‌شود که مغز انسان می‌تواند تنها 130 مولکول معطر را از هم متمایز کند. با جداسازی مولکول های معطر، آنها اجزای طبیعی مختلف را تا زمان پیدا کردن نت یکسان با هم‌ ترکیب می‌کنند.

در کنار عطر، دیمتر فرگرنس کلکسیون های مراقبت از بدن (لوسیون بدن، حمام های معطر، روغن های معطر، لایه بردار بدن، صابون و کرم) هم تولید می‌کند، و دارای خوشبو کننده هوا و شمع های معطر هم می‌باشد.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 15 نتیجه