آرماند باسی

آرماند باسی

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : آنجلینی بیوتی
کشور : اسپانیا

آرماند باسی یک برند سبک زندگی و مدل اسپانیایی است. بنیانگذار این برند مرسدس باسی است که در دهه 1940 اولین مغازه خود را در شهر بارسلونای اسپانیا افتتاح کرد. او در تولید البسه دستباف از جنس الیاف اسکاتلندی تخصص داشت. فروشگاه مرسدس از نظر مالی عملکرد موفقی داشت و پسران او در سال 1958 توانستند کنترل عملیات تجاری مادرشان را به دست بگیرند. آنها موفق شدند اولین کارخانه تولید پوشاک دستباف اعلا را تاسیس کنند.

از آن هنگام تا کنون کارخانجات آرماند باسی – armand basi  تمرکز خود را صرف ارائه خدمات عالی به مشتری و تولید پوشاک مد روز با کیفیت کرده است. آرماند باسی قبل از افتتاح بوتیک های انحصاری خود ابتدا محصولاتش را در فروشگاه ها و مغازه های زنجیره ای به فروش می رساند. او اولین بوتیک های خود را در اسپانیا راه اندازی کرد و رفته رفته فروشگاه های دیگر در اروپا، آمریکای شمالی و آسیا درهای خود را به روی مشتریان او باز کردند.

اولین مجموعه مد واقعی که دربرگیرنده انواع مختلف پوشاک زنانه بود در 1986 ارائه شد. از آن هنگام تا کنون چندین خط تولید پوشاک زنانه و پوشاک، کفش، کیف، متعلقات، ساعت، عینک های آفتابی، کمربند، پوشش خانگی، و عطرها راه اندازی شده اند. در حال حاضر این برند مردان و زنان جوان شاغل طبقه متوسط و بالا گروه سنی 25 تا 35 را هدف قرار گرفته است. مغزهای متفکر و خلاق فعال در برند مد و سبک زندگی آرماند باسی ایده های شهرنشینی، فردیت، مدرنیته، و مد خود را در قالب پوشاک مدروز که مورد پسند پایگاه مشتریان مورد هدفشان است ارائه می کنند.

اطلاعات بیشتر ...

در حال نمایش یک نتیجه