آنا سویی

آنا سویی

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : اینتر پارفومز
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 41

آنا سویی از طراحان موفق و محبوب مد در نیویورک است و شهرت وی به دلیل طراحی لباس های معاصر جدید با الهام گرفتن از تحقیق فراوان در مورد سبک های قدیمی و پیچیدگی ها و اسرار فرهنگی است. سویی در دهه 1970 به شبکه زیرزمینی شدیدا رقابتی نیویورک ملحق شد و روابط مهمی با افراد فعال در حوزه های مد، عکاسی، هنر، موسیقی، و طراحی برقرار کرد. داستان کاری آنا سویی که در دیترویت و از مهاجرانی چینی متولد شد از داستان های کلاسیک موفقیت در آمریکاست. او می گوید: «تو باید همیشه بر رویاهایت تمرکز کنی، حتی اگر این رویاها عاقلانه به نظر نرسند. تنها این رویا بود که باعث شد این دختر جوان از حاشیه های شهر دیترویت به چنان موفقیتی در نیویورک برسد».

او پیش از اتمام دوران دبیرستان در مدرسه طراحی پارسونز در نیویورک پذیرفته شد. آنا پس از دو سال مطالعه در پارسونز و پیش از آنکه در 1981 از اولین مجموعه خود رونمایی کند با همکاری دوستش استیون میسل به طراحی لباس برای چند شرکت پوشاک ورزشی پرداخت. در دهه 1980 کسب و کار آنا سویی رونق بیشتری گرفت و او در 1991 به کمک دوستانش نیومی کمبل و لیندا اوانجلیستا اولین فشن شوی خود را راه اندازی کرد.

اولین عطر این برند “آنا سویی زنانه” نام داشت که در سال 1999 به بازار عرضه شد.

در حال حاضر آنا سویی بیش از 50 بوتیک در هشت کشور مختلف داشته و محصولاتش در 300 فروشگاه 30 کشور به عرضه و فروخته می شوند.

اطلاعات بیشتر ...

در حال نمایش یک نتیجه