آمواج

رایحه های آمواج بمدت 35 سال طنین افکن میراث شگفت انگیز و برتری صنعت عطرسازی بود. آمواج بعنوان یک برند بین المللی از عطرهای تجملی، همواره نسبت به بهبود و توسعه عطرهای با ترکیبات عالی که صرفاً با استفاده از با کیفیت ترین افزودنیهای کمیاب و اشرافی از اقصا نقاط جهان وفادار مانده است. آمواج با مدیریت اجرایی “دیوید کریک مور” رویکردی ابتکاری و فوق العاده خلاقانه را در قبال تمامی تولیداتش اتخاذ نموده است. از سال 2006 به بعد، کریک مور و کریستوفر چانگ معروف به مدیر خلاق به اتفاق یکدیگر آمواج را نوسازی نموده و آن را تا سطح یک برند معاصر، اشرافی و مورد پذیرش جهانی ارتقاء دادند. امروزه شهرت آمواج به یکپارچگی خلاقانه و انکارناپذیر آن است.

کیفیت عطرهای آمواج بر اساس راهنمائیهای الهام بخش کریستوفر چانگ ارتقاء یافته و مطابق ترکیبات فرموله شده توسط عطرسازان معتبر و معروف جهان در پاریس، گرس، ژنو و نیویورک ساخته می شوند. عطر سازانی را که چانگ برای کار انتخاب نموده دارای یک درک ذاتی از نحوه تفسیر راهنمائیهای الهام بخش او می باشند، کسانی که از برندی حمایت می کنند که مسیر خودش را طی می کند و نه برندی که گله وار از دیگران تبعیت می کند.

فهرست رایحه های خوش آمواج شامل تنوع گسترده ای از عطریات است که در قالب چهار مجموعه محصول مین لاین , لایبرری, میدنایت فلاور, سکرت گاردن عرضه می شود. این چهار مجموعه گنجینه ای از خلاقیت را به نمایش می گذارند.

آمواژ دارای مجموعه محصولات بهداشتی حمام و بدن شامل تعدادی از رایحه های طیف اصلی، بهمراه صابونها، کرمهای دست، ژلهای حمام، کرمها و لوسیونهای بدن می باشد. چند سال قبل، یک مجموعه خانگی از شمعها و عطرها ( که هر دو با رایحه ملایم و مطبوع و دیگر رایحه ها بطور مشخص و دقیق برای مجموعه خانگی طراحی شدند) نیز راهی بازار شد. یک مجموعه تجملاتی از محصولات چرمی منحصر بفرد که بصورت دست ساز در کشور ایتالیا ساخته شده با ویژگیهائی همچون مرغوبترین چرم درجه یک و پوستهای خارجی، بهمراه سری جدید شالهای ابریشمی تکمیل کننده مجموعه مذکور می باشد.

امروزه، آمواج دارای 19 فروشگاه خوداتکا در لندن، رم، میلان، کوالالامپور، دبی، ابوظبی، بحرین، مسقط، جده، کویت، دوحه و دیگر شهرها می باشد.

همچنین آمواج با فروش محصولات خود در تمام دنیا، شبکه توزیع بین المللی خود را بطور گسترده ای توسعه داده است. در حال حاضر این برند در 70 کشور جهان به فروش می رسد، بطوریکه برند آمواج را می توان در اغلب فروشگاههای معروف جهان پیدا نمود؛ مانند Harrods و Selfridges در لندن، Lane Crawford در هنگ کنگ، Bloomongdales و Harvey Nichols در دبی، Tangs در سنگاپور، David Jones در سرتاسر استرالیا، KadeWe در برلین، Gum و Tsum در مسکو، Bon Genie در ژنو و Bergdorf Goodman شهر نیویورک و شهرهای دیگر جهان.

مجموعه محصولات متنوع، جذاب و چشمگیر آمواج مترادف با یک سبک زندگی است که فقط مورد درخواست با درایت ترین حامیان بین المللی است. این برند مطلوب نظر مشتریانی خوش سفر، مطمئن و فرهیخته است که هیچ واهمه ای از انگشت نما شدن در ملا عام بخاطر پوشیدن لباسهای خاص، غیرمعمول و متفاوت ندارند؛ کسانی که برتری واقعی با کیفیت ترین عطرها را ارج می نهند. اینان جزو شمار روزافزون عاشقان آمواج هستند.

متخصصان و طراحان :
لوکاس سوزاک , موریس روسل , راندا هممی , سسیل زاروکیان , دانیل مولیر , آنجلین لپرینی , الیزابت ویدال , برتراند دوشافو , الکساندر کارلن , وایلین کالس , ناتالی فایسچار , پیر نگرین , آلبرتو موریلاس , ریچارد هرپین , گای رابرت , برنارد النا , امیلی (بِویه)کوپرمن , کرینه وینچون اسپهنر , دوروتی پیات , میشل سارامیتو , الیز بنت , ژان کلود النا , ژاک فلوری , مکنزی ریلی , دومیتیل برتیه , جولین راستکینت

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–16 از 23 نتیجه